Streda, 24 November 2010 12:38

Minulí, sučasní, budúci členovia podporte VÁŠ/NÁŠ zbor

Milí priatelia,

zaiste si aj vy ešte pamätáte na vašu skautskú družinu, oddiel či prežité chvíle na tábore. Je to určite už zopár rokov, ale zážitky a priateľstva pretrvávajú a aj keď pracovné či rodinné povinnosti vám už nedovolia zahryznúť sa do toho naplno, možno by ste teraz aj radi podporili činnosť dnešných skautských družín a dali im takto možnosť naplno zažiť to veľké dobrodružstvo, ktorým skauting je.  

Náš zbor by aj po 20 rokoch fungovania, chcel naďalej ponúkať svojim členom hodnotný a výchovný program, svojou činnosťou inšpirovať deti k pozitívnym hodnotám a aktivitám, a to bez toho, aby sme boli závislí od dotácie Ministerstva školstva SR, ktorá je každoročne nižšia.  

Oslovujeme Vás preto s ponukou zapojenia sa do programu Skautské srdce, ktorý dáva možnosť ľuďom zmeniť priestor, spoločnosť, v ktorej žijú, podporiť zmysluplné aktivity a priamo aj súčasné deti a mládež. Skautské srdce je individuálny darcovský projekt nášho zboru, ktorý vám umožňuje podporiť priateľstvá, zážitky, dobrodružstvá..., ktoré ste kedysi prežívali Vy.  

Pridať sa je celkom jednoduché a je na Vás či by to bolo 1,- €uro = 2 cesty MHD mesačne, alebo 2,- €urá = krabička cigariet mesačne, resp. 3,- €urá = jeden obed mesačne, alebo ste ochotní obetovať veľké pukance do kina cca. 4,- €urá, atď. Je to len na vás. Jediné čo by ste kvôli tomu museli urobiť, je zadať trvalý prevodový príkaz vo vašej banke a ako príjemcu uviesť číslo nášho zboru: 4008056971/7500.  

Zároveň, aby ste aj vy vedeli čo vlastne podporujete a kam idú vaše peniaze, každoročne v jeho závere Vám zašleme správu o ich využití. Pre ešte väčšiu prehľadnosť veríme, že už čoskoro bude možné zaregistrovať sa na zborovej stránke www.skautingpresov.sk, čím sa stávate členom „klanu Geronimo“, získate prístupové meno a heslo a tým možnosť vidieť v profile akú čiastku peňazí ste darovali, aký projekt ste z daných peňazí podporili alebo akú aktivitu pomohli zrealizovať.  

Ďakujeme za váš čas. Ak sa rozhodnete prispieť, nebudú to len financie, ale aj morálna podpora – povzbudenie pre našu ďalšiu dobrovoľnícku prácu. V prípade otázok k tomuto projektu, či možnosti pomôcť iným spôsobom (materiálne, personálne...), neváhajte nás kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. alebo 0908 622 505.  

Bližšie informácie ako sa nakladá s peniazmi v zbore v sekcii FINANCIE

Novinky mailom