Streda, 04 November 2015 16:19

Skautský diaľkoplaz vs. „49km“ šuchtačka

Milí skauti/-tky (16+*) a roveri/-ky chcete otestovať čo je vo vašich silách???

Chcete ochutnať skutočnú chuť prírody???
Tak si do batôžka pribaľte RAJEC☺ a prídte si to vyskúšať na vytrvalostnom pochode
Slanskými vrchmi.

Termín: 27-28.11.2015
Stretneme sa o 21:00 v klubovni 49. zboru na Kúpeľnej ulici v Prešove (budova kotolne).

CIEĽOM tejto akcie je otestovať si čo je v tebe. Nejedná sa o žiadne PRETEKY!!!

Registrácia:

Svoju účasť prosim potvrdte na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , v ktorom nezabudnite uviesť svoje meno, priezvisko, skautsku prezyvku (ak máte), zbor a dosiahnutý vek v deň pochodu.
Účastníci mladší ako 18 rokov, musia pri registrácií odovzdať súhlas zákonného zástupcu, ktorý si môžete stiahnuť TU
Účastníci mladší ako 18 rokov musia trasu absolvovať v doprovode dospelej osoby!

Povinná výstroj: baterka, mobilný telefón (najlepšie nabitý), píšťalka

Odporúčaná výstroj: mapa VKU Slanské vrchy (č. 116)/ poprípade alternatívu, občianský preukaz, finančnú hotovosť (potrebná na prepravu - cca 4€), osobnú výstroj, jedlo a pitie podľa vlastného uváženia.

Účastnícky poplatok: 2€

Matej, Milky a Maťo
49. zbor Geronimo

* - povinný súhlas zákonného zástupcu