Ako nás podporiť

Ak už aj pre Vás znie skauting dobre... a chceli by ste nás podporiť, môžete to urobiť viacerými spôsobmi:

1. každoročne poukázaním 2 % zo zaplatenej dane (potrebné údaje sú uvedené nižšie)
  2. finančne na naše číslo účtu
  3. materiálne prípadne poskytnutím akéhokoľvek druhu služieb či osobne, v tomto prípade sa prosím obráťte na nižšie uvedený kontakt vodcu 49. zboru Geronimo Prešov.

Kontakt na nás:

Slovenský skauting, 49. zbor Geronimo Prešov

Právna forma: občianske združenie
Kontaktná osoba: Petra Liščinská, štatutárny zástupca zboru
Adresa: Obišovce 108, 044 81 Obišovce
Telefón: 0904 695 473
Webstránka: www.skautingpresov.sk
DIČ: 2021477018
Bank. spoj.: FIO banka, a.s.
Číslo účtu: SK94 8330 0000 0028 0073 9638

Uchádzame sa o Vaše 2%

Vážení rodičia, priatelia, niekdajší členovia... skrátka priaznivci skautingu,

stalo sa už pravidlom, že si Vás každoročne dovoľujeme osloviť a požiadať o pomoc formou poukázania 2% resp. 3% z Vami už zaplatenej dane. A ani tento rok nebude výnimkou.

Predovšetkým Vašim prispením býva takto celoročná práca s deťmi a mládežou o čosi bezstarostnejšia, keďže vyzbieraním nejakého toho €, nie sme výlučne závislí na dotácii Ministerstva školstva SR. A Vy  tak máte právo rozhodnúť, ako sa naloží aspoň s malou časťou Vašich zaplatených daní.

Preto sa na Vás, milí priatelia, rodičia, priaznivci, obraciame s touto žiadosťou o pomoc.

Ako nám teda môžete pomôcť ?!

1. oslovte čo najviac ľudí, rodičov, známych alebo firiem s prosbou o poukázanie 2 % pre Slovenský skauting, 49. zbor Geronimo Prešov,
  2. požiadajte ich o vypísanie priloženého tlačiva resp. daňového priznania,
  3. a požiadajte ich o zaslanie na príslušný daňový úrad (alebo to odovzdajte nám a zvyšok zariadime).

Pravidlá poukazovania 2 % resp. 3 % ostávajú nezmenené ako v predošlom roku.

Veríme, že ani tento rok neostanete voči nám ľahostajní a s Vašou pomocou sa nám podarí vylepšiť rozpočet organizácie, v ktorej pôsobia Vaše deti, známi, priatelia ... Každé získané Euro nám dáva  možnosť fungovania ďalej, kvalitatívne rásť a púšťať sa do nových projektov či výziev.

S pozdravom za všetkých a véééééééééľkým ĎAKUJEME

Petra Liščinská (vodca zboru)