Streda, 02 December 2015 18:41

Filoménsky turnaj

Je tu opäť a s ním samozrejme možnosť získať prestížnu trofej, po ktorej túži nejeden SKUTOČNÝ filoménsky bojovník.

Názov "Filoménsky" naznačuje, že sa turnaj bude konať 27.12.2015 od 9:00 do cca 14:30. Predpokladané miesto: SOŠ Obchodua služieb, SDH 3, Prešov. Pre tých, ktorí budú mať záujem budeme spoločne vyrážať o 8:30 od klubovne VSO.

Tradične budú medzi sebou súperiť tímy v troch disciplínach s minimálnym počtom hráčov 6, pričom na hracej ploche MUSIA byť počas každej disciplíny aspoň 2 dievčatá z tímu(takže odporúčam ich mať v tíme aspoň 3 nech sa môžu prestriedať).

Účastnícky poplatok 2,5€/osoba* zahŕňa bagetu, vodu a telocvičňu.

Svoje tímy nahlasujte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. (Názov tímu, počet hráčov, zbor/y). Bližšie info bude včas poskytnuté prihláseným tímom .

OBJAV AJ TY TO SVOJE VÍŤAZSTVO...

+ video pod článkom;)   ----

*pre členov 49. zboru, ktorí platia mesačný príspevok zboru je účastnícky poplatok 1€.

Related Video

Dim lights Embed Embed this video on your site