Piatok, 30 November 2018 20:38

Zahlasuj za náš projekt

Drahí priatelia,
dovoľujem si Vás osloviť a požiadať o pomoc s podporou pri páchaní dobrého skutku zahlasovaním za verejnoprospešný projekt:  
Areálu vodných športov v Prešove.
Spoluprácou nás skautov a Oddielu vodných turistov z Prešova sa nám podarilo uspieť v rámci prvého kola grantovej výzvy na pomoc komunitám Nadácie VUB s projektom vytvorenia širokej verejnosti voľne prístupného areálu vodných športov na rieke Torysa v Prešove (pri mestskej športovej hale), kde plánujeme postaviť jednoduchú slalomovú vodácku dráhu a sprístupniť tak vodácke aktivity širokej verejnosti,  prispieť tak rozvoju pohybu a zdravého životného štýlu u detí, mládeže a dospelých.
O tom, či sa však projekt nakoniec podarí realizovať, rozhodnú ľudia svojim hlasovaním na webe Nadácie VUB www.komunitnegranty.sk od 26.11.2018 do 09.12.2018 do 24.00 hod.

HLASOVANIE: je bezplatné a prebieha  prostredníctvom zadania telefónneho čísla, na ktoré hlasujúci prijme SMS kód. Ten následne zadá na stránke a hlas odošle.
Telefónne čísla budú použité iba na overenie hlasu (nikde sa neevidujú, nebudú slúžit na marketingové účely). Z každého telefónneho čísla sa bude dať hlasovať iba raz.
Touto cestou by sme Vas preto chceli požiadať o podporu daného projektu, zahlasovaním za neho, či širenim tejto prosby ďalej doma, v okruhu kamarátov, kolegov, známych.... čím viac hlasov sa nám podarí získať, tým lepšie. Podporené budú len najlepšie 4 projekty.
Aj vy sa svojim hlasovaním možete symbolicky pripojiť k projektu a pomôct tak vytvoriť niečo prínosné pre verejnosť, pričom
- hlasovanie zaberie tak max. 1 min.
- rozšírenie tejto prosby medzi známych, kamarátov, spolužiakov.... tak max. 5 min,
- a dobrý pocit, ktorý po tom ostane, zrejme vydrží aj viac dní :)
Veľmi pekne ďakujeme...
S pozdravom a prianím krásneho dňa
Martin Tammy Kovalik
zborový vodca

Novinky mailom