Sobota, 06 Marec 2021 18:49

Deň hier

Ahojte skauti,

chcela by som vas pozvat na den hier ktory sa uskutocni uz tuto stredu na zborovom discorde (radcovia este stredu rano poslu cerstvy link :) ).
Pripojit sa nanho mozete od 10:00 do 15:00 s tym ze medzi 12:00-13:00 doprajeme nasim ociam ale hlavne zaludkom obednajsiu prestavku :).

Odporucam sa prihlasovat na discord cez pocitac - mobil vyzaduje stiahnutie aplikacie.Po kliknuti na link cez pc by vam malo stacit na pripojenie do online klubovne len zadanie vasho mena (prihlasovanie cez mail mozete preskocit).
Potom, verim ze sa tam uz stretneme :D pri pripadnych komplikaciach ma mozete kontaktovat na moj mail.

V tejto online klubovni na zaciatku (10:00) bude otvorenie tejto tradicnej zborovej akcie a nasledne sa mozete
preklikavat roznymi miestnostami podla toho aku hru si chcete zahrat. Budu sa hrat klasicke online hry tejto
doby ako minecraft, among us ale mame pre vas pripravene aj minimalne dva specialy kde sa vam nezapotia len prsty na klavesnici :D.
Taktiez bude otvorena aj miestnost v ktorej mozeme spolu pokecat pri salke caju alebo si spolu nieco vytvorime.

Verim, ze pre kazdeho sa najde nieco co ho zaujme a v stredu sa stretneme aspon tymto sposobom :)

Tesim sa na Vas,
Assa