Štvrtok, 09 December 2010 22:49

Skautské Vianoce

Vianoce Vianoce prichádzajú... A prichádzajú aj tie skautské, tak neváhaj a príď ich stráviť s nami! Snehová nádielka je objednaná a recept na vianočnú kapustnicu odskúšaný.

Všetko sa odohrá na chate Kanné v dňoch 18. - 19. decembra 2010. So sebou si určite zober veci na spanie, spacák, teplé oblečenie do snehu (otepľovačky, čiapku, rukavice), klzák alebo čokoľvek iné na šmýkanie, balíček cukríkov, nejaký koláčik a 2 darčeky, ktoré potešia.

Poplatok 7€  dones do stredy do klubovne a zapíš sa na papier na stole alebo daj vedieť  Miji (t.č. 0902 374 890; Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ) najneskôr do stredy 15.12.

Stretneme sa v sobotu (18.12.) o 7:55 na autobusovej stanici. Tešíme sa na teba!