Sobota, 15 Január 2011 21:53

DiscoBrekeke

Čafte discofili,discoZávisláci a všetci čo radi trsajú,

Určite sa Vám už dostalo do uší, že sa bude konať vyhajpovana akcia. Tu nájdete bližšie informácie a máte možnosť registrovať sa.

Noc z 12. na 13. 2.2011. Všetko sa to začne okolo 18:00, takže to nezmeškajte.

Autobus Brekeke odchádza z Prešova z autobusovej stanice o 16:15 (12.februára).

Treba spacák a prezúvky, ale hlavne sa nahodiť do stajlu disco(podľa možnosti)vstupné po zaregistrovaní 2,50 €/obyčajný a ? €/VIP (predsa len, persóny VIP peniaze nezaujímaju). Na mieste bude stáť lístok 3,50 €. V cene je ubytovanie na jedny noc a ked vas bude dost tak aj konzumne na hrianky.

Tradične bude možnosť objednať si pitie a jednoduché žalúdkové občerstvenie.(jedálny lístok pribudne onedlho). Ide o roveskú akciu, takže platí pravidlo 15+

Kde je Kanné aj s takým mini popisom, že ako sa tam dostať. Takže, keď prídeťe do Fričoviec (určite viete, že to je najlepšie miesto na diskotéku) pojdete skoro na koniec dediny a tam odbočíte doprava smerom k diaľničnému mostu (taká úzka cesta to spoznáte). Pôjdete celý čas rovno cca 30 min. a čoskoro pocitíte, kde sa odohráva tento ošiaľ. Je to ta zelená šípka na mape.

MAPA

A ešte odkaz od organizátorov:

"Bude to poriadna disco zabava. Na chuť si pridu všetci čo radi tancujú, ale aj tí,
ktori si radi vypočujú živú hudbu a ne len pušťané pesničky z magiču (original živa hudba bude Vám hovoríme)."

REGISTRÁCIA - klikni na tento odkaz

Otázky a odpovede:

web: skautingpresov.sk/brekeke

Tak nech zem praská pod skautmi a všetkými čo prídu na disco party vo Fričovcoch neďaleko Prešova!